Barvy - na sklo
Hledej v kategorii:

  Název asc asc Cena asc asc    
Barva na sklo sloupávací - bílá 80 ml
NERCHAU Window Art - Barva na sklo sloupávací - bílá 80 ml "sloupávací" barvy sloužící k vytvoření snímatelných dekoračních obrázků na mnoho podkladů jako např. okna, kuchyňské linky, lednice, dlaždice v koupelnách, zrcadla a jiné hladké materiály. Barvy zasychají 24 hodin a v průběhu schnutí krásně zprůhlední. Barvy jsou voděodolné, zdravotně nezávadné a bez zápachu. Barvy je možno opakovaně sloupávat a díky jejich přilnavosti přenášet na jiné podklady.
52,00 Kč
ks
 
Barva na sklo sloupávací - černá 80 ml
NERCHAU Window Art - Barva na sklo sloupávací - černá 80 ml "sloupávací" barvy sloužící k vytvoření snímatelných dekoračních obrázků na mnoho podkladů jako např. okna, kuchyňské linky, lednice, dlaždice v koupelnách, zrcadla a jiné hladké materiály. Barvy zasychají 24 hodin a v průběhu schnutí krásně zprůhlední. Barvy jsou voděodolné, zdravotně nezávadné a bez zápachu. Barvy je možno opakovaně sloupávat a díky jejich přilnavosti přenášet na jiné podklady.
52,00 Kč
ks
 
Barva na sklo sloupávací - červená 80 ml
NERCHAU Window Art - Barva na sklo sloupávací - červená 80 ml "sloupávací" barvy sloužící k vytvoření snímatelných dekoračních obrázků na mnoho podkladů jako např. okna, kuchyňské linky, lednice, dlaždice v koupelnách, zrcadla a jiné hladké materiály. Barvy zasychají 24 hodin a v průběhu schnutí krásně zprůhlední. Barvy jsou voděodolné, zdravotně nezávadné a bez zápachu. Barvy je možno opakovaně sloupávat a díky jejich přilnavosti přenášet na jiné podklady.
52,00 Kč
ks
 
Barva na sklo sloupávací - čirá 80 ml
NERCHAU Window Art - Barva na sklo sloupávací - čirá 80 ml "sloupávací" barvy sloužící k vytvoření snímatelných dekoračních obrázků na mnoho podkladů jako např. okna, kuchyňské linky, lednice, dlaždice v koupelnách, zrcadla a jiné hladké materiály. Barvy zasychají 24 hodin a v průběhu schnutí krásně zprůhlední. Barvy jsou voděodolné, zdravotně nezávadné a bez zápachu. Barvy je možno opakovaně sloupávat a díky jejich přilnavosti přenášet na jiné podklady.
52,00 Kč
ks
 
Barva na sklo sloupávací - fialová 80 ml
NERCHAU Window Art - Barva na sklo sloupávací - fialová 80 ml "sloupávací" barvy sloužící k vytvoření snímatelných dekoračních obrázků na mnoho podkladů jako např. okna, kuchyňské linky, lednice, dlaždice v koupelnách, zrcadla a jiné hladké materiály. Barvy zasychají 24 hodin a v průběhu schnutí krásně zprůhlední. Barvy jsou voděodolné, zdravotně nezávadné a bez zápachu. Barvy je možno opakovaně sloupávat a díky jejich přilnavosti přenášet na jiné podklady.
52,00 Kč
ks
 
Barva na sklo sloupávací - hnědá 80 ml
NERCHAU Window Art - Barva na sklo sloupávací - hnědá 80 ml "sloupávací" barvy sloužící k vytvoření snímatelných dekoračních obrázků na mnoho podkladů jako např. okna, kuchyňské linky, lednice, dlaždice v koupelnách, zrcadla a jiné hladké materiály. Barvy zasychají 24 hodin a v průběhu schnutí krásně zprůhlední. Barvy jsou voděodolné, zdravotně nezávadné a bez zápachu. Barvy je možno opakovaně sloupávat a díky jejich přilnavosti přenášet na jiné podklady.
52,00 Kč
ks
 
Barva na sklo sloupávací - modrá 80 ml
NERCHAU Window Art - Barva na sklo sloupávací - modrá 80 ml "sloupávací" barvy sloužící k vytvoření snímatelných dekoračních obrázků na mnoho podkladů jako např. okna, kuchyňské linky, lednice, dlaždice v koupelnách, zrcadla a jiné hladké materiály. Barvy zasychají 24 hodin a v průběhu schnutí krásně zprůhlední. Barvy jsou voděodolné, zdravotně nezávadné a bez zápachu. Barvy je možno opakovaně sloupávat a díky jejich přilnavosti přenášet na jiné podklady.
52,00 Kč
ks
 
Barva na sklo sloupávací - zelená 80 ml
NERCHAU Window Art - Barva na sklo sloupávací - zelená 80 ml "sloupávací" barvy sloužící k vytvoření snímatelných dekoračních obrázků na mnoho podkladů jako např. okna, kuchyňské linky, lednice, dlaždice v koupelnách, zrcadla a jiné hladké materiály. Barvy zasychají 24 hodin a v průběhu schnutí krásně zprůhlední. Barvy jsou voděodolné, zdravotně nezávadné a bez zápachu. Barvy je možno opakovaně sloupávat a díky jejich přilnavosti přenášet na jiné podklady.
52,00 Kč
ks
 
Barva na sklo sloupávací oranžová 80 ml
NERCHAU Window Art - Barva na sklo sloupávací - oranžová 80 ml "sloupávací" barvy sloužící k vytvoření snímatelných dekoračních obrázků na mnoho podkladů jako např. okna, kuchyňské linky, lednice, dlaždice v koupelnách, zrcadla a jiné hladké materiály. Barvy zasychají 24 hodin a v průběhu schnutí krásně zprůhlední. Barvy jsou voděodolné, zdravotně nezávadné a bez zápachu. Barvy je možno opakovaně sloupávat a díky jejich přilnavosti přenášet na jiné podklady.
52,00 Kč
ks
 
Barva na sklo sloupávací perleťová 80 ml
NERCHAU Window Art - Barva na sklo sloupávací - perleťová 80 ml "sloupávací" barvy sloužící k vytvoření snímatelných dekoračních obrázků na mnoho podkladů jako např. okna, kuchyňské linky, lednice, dlaždice v koupelnách, zrcadla a jiné hladké materiály. Barvy zasychají 24 hodin a v průběhu schnutí krásně zprůhlední. Barvy jsou voděodolné, zdravotně nezávadné a bez zápachu. Barvy je možno opakovaně sloupávat a díky jejich přilnavosti přenášet na jiné podklady.
52,00 Kč
ks
 
Barva na sklo sloupávací stříbrná 80 ml
NERCHAU Window Art - Barva na sklo sloupávací - stříbrná perleť 80 ml "sloupávací" barvy sloužící k vytvoření snímatelných dekoračních obrázků na mnoho podkladů jako např. okna, kuchyňské linky, lednice, dlaždice v koupelnách, zrcadla a jiné hladké materiály. Barvy zasychají 24 hodin a v průběhu schnutí krásně zprůhlední. Barvy jsou voděodolné, zdravotně nezávadné a bez zápachu. Barvy je možno opakovaně sloupávat a díky jejich přilnavosti přenášet na jiné podklady.
52,00 Kč
ks
 
Barva na sklo sloupávací zlatá 80 ml
NERCHAU Window Art - Barva na sklo sloupávací - zlatá 80 ml "sloupávací" barvy sloužící k vytvoření snímatelných dekoračních obrázků na mnoho podkladů jako např. okna, kuchyňské linky, lednice, dlaždice v koupelnách, zrcadla a jiné hladké materiály. Barvy zasychají 24 hodin a v průběhu schnutí krásně zprůhlední. Barvy jsou voděodolné, zdravotně nezávadné a bez zápachu. Barvy je možno opakovaně sloupávat a díky jejich přilnavosti přenášet na jiné podklady.
52,00 Kč
ks
 
Barva na sklo sloupávací žlutá 80 ml
NERCHAU Window Art - Barva na sklo sloupávací - žlutá 80 ml "sloupávací" barvy sloužící k vytvoření snímatelných dekoračních obrázků na mnoho podkladů jako např. okna, kuchyňské linky, lednice, dlaždice v koupelnách, zrcadla a jiné hladké materiály. Barvy zasychají 24 hodin a v průběhu schnutí krásně zprůhlední. Barvy jsou voděodolné, zdravotně nezávadné a bez zápachu. Barvy je možno opakovaně sloupávat a díky jejich přilnavosti přenášet na jiné podklady.
52,00 Kč
ks
 
Kontura na sklo sloupávací - bílá 80 ml
Nerchau WINDOW ART Kontura na sklo sloupávací - bílá 80 ml Kontura k barvám na sklo vysoké kvality. Je světlostálá, voděodolná, ředitelná vodou, zdravotně nezávadná, bez zápachu, vysoce elastická a odolná stárnutí (křehnutí), i po dlouhé době snadno sloupnutelná, po zaschnutí snadno přilne na hladký, mastnoty a nečistot zbavený podklad. Kontura slouží k malování obrysů. Snadno a rychle ji nanesete na hladkou fólii podle předlohy, obrys pak vyplníte barvami na sklo, po vyschnutí motiv z fólie sejmete a jemným tlakem umístíte na hladký povrch. Obrázky namalované konturami a barvami na sklo jsou snadno odstranitelné a opakovaně použitelné, mohou zdobit okna, kachličky v koupelně, skleněnou výplň u dveří nebo stínítko na lampě, plast a další pevné podklady. S pomocí pevné folie můžete vytvořit zajímavý obrázek také do prostoru.
52,00 Kč
ks
 
Kontura na sklo sloupávací - černá 80 ml
Nerchau WINDOW ART Kontura na sklo sloupávací - černá 80 ml Kontura k barvám na sklo vysoké kvality. Je světlostálá, voděodolná, ředitelná vodou, zdravotně nezávadná, bez zápachu, vysoce elastická a odolná stárnutí (křehnutí), i po dlouhé době snadno sloupnutelná, po zaschnutí snadno přilne na hladký, mastnoty a nečistot zbavený podklad. Kontura slouží k malování obrysů. Snadno a rychle ji nanesete na hladkou fólii podle předlohy, obrys pak vyplníte barvami na sklo, po vyschnutí motiv z fólie sejmete a jemným tlakem umístíte na hladký povrch. Obrázky namalované konturami a barvami na sklo jsou snadno odstranitelné a opakovaně použitelné, mohou zdobit okna, kachličky v koupelně, skleněnou výplň u dveří nebo stínítko na lampě, plast a další pevné podklady. S pomocí pevné folie můžete vytvořit zajímavý obrázek také do prostoru.
52,00 Kč
ks
 
Kontura na sklo sloupávací - zlatá 80 ml
Nerchau WINDOW ART Kontura na sklo sloupávací - zlatá 80 ml Kontura k barvám na sklo vysoké kvality. Je světlostálá, voděodolná, ředitelná vodou, zdravotně nezávadná, bez zápachu, vysoce elastická a odolná stárnutí (křehnutí), i po dlouhé době snadno sloupnutelná, po zaschnutí snadno přilne na hladký, mastnoty a nečistot zbavený podklad. Kontura slouží k malování obrysů. Snadno a rychle ji nanesete na hladkou fólii podle předlohy, obrys pak vyplníte barvami na sklo, po vyschnutí motiv z fólie sejmete a jemným tlakem umístíte na hladký povrch. Obrázky namalované konturami a barvami na sklo jsou snadno odstranitelné a opakovaně použitelné, mohou zdobit okna, kachličky v koupelně, skleněnou výplň u dveří nebo stínítko na lampě, plast a další pevné podklady. S pomocí pevné folie můžete vytvořit zajímavý obrázek také do prostoru.
52,00 Kč
ks
 
Kontura na sklo sloupávací antracit80 ml
Nerchau WINDOW ART Kontura na sklo sloupávací - antracit 80 ml Kontura k barvám na sklo vysoké kvality. Je světlostálá, voděodolná, ředitelná vodou, zdravotně nezávadná, bez zápachu, vysoce elastická a odolná stárnutí (křehnutí), i po dlouhé době snadno sloupnutelná, po zaschnutí snadno přilne na hladký, mastnoty a nečistot zbavený podklad. Kontura slouží k malování obrysů. Snadno a rychle ji nanesete na hladkou fólii podle předlohy, obrys pak vyplníte barvami na sklo, po vyschnutí motiv z fólie sejmete a jemným tlakem umístíte na hladký povrch. Obrázky namalované konturami a barvami na sklo jsou snadno odstranitelné a opakovaně použitelné, mohou zdobit okna, kachličky v koupelně, skleněnou výplň u dveří nebo stínítko na lampě, plast a další pevné podklady. S pomocí pevné folie můžete vytvořit zajímavý obrázek také do prostoru.
52,00 Kč
ks
 
Kontura na sklo sloupávací stříbrná80 ml
Nerchau WINDOW ART Kontura na sklo sloupávací - stříbrná perleť 80 ml Kontura k barvám na sklo vysoké kvality. Je světlostálá, voděodolná, ředitelná vodou, zdravotně nezávadná, bez zápachu, vysoce elastická a odolná stárnutí (křehnutí), i po dlouhé době snadno sloupnutelná, po zaschnutí snadno přilne na hladký, mastnoty a nečistot zbavený podklad. Kontura slouží k malování obrysů. Snadno a rychle ji nanesete na hladkou fólii podle předlohy, obrys pak vyplníte barvami na sklo, po vyschnutí motiv z fólie sejmete a jemným tlakem umístíte na hladký povrch. Obrázky namalované konturami a barvami na sklo jsou snadno odstranitelné a opakovaně použitelné, mohou zdobit okna, kachličky v koupelně, skleněnou výplň u dveří nebo stínítko na lampě, plast a další pevné podklady. S pomocí pevné folie můžete vytvořit zajímavý obrázek také do prostoru.
52,00 Kč
ks
 
Kontura na sklo sloupávací šedá 80 ml
Nerchau WINDOW ART Kontura na sklo sloupávací - šedá olovo 80 ml Kontura k barvám na sklo vysoké kvality. Je světlostálá, voděodolná, ředitelná vodou, zdravotně nezávadná, bez zápachu, vysoce elastická a odolná stárnutí (křehnutí), i po dlouhé době snadno sloupnutelná, po zaschnutí snadno přilne na hladký, mastnoty a nečistot zbavený podklad. Kontura slouží k malování obrysů. Snadno a rychle ji nanesete na hladkou fólii podle předlohy, obrys pak vyplníte barvami na sklo, po vyschnutí motiv z fólie sejmete a jemným tlakem umístíte na hladký povrch. Obrázky namalované konturami a barvami na sklo jsou snadno odstranitelné a opakovaně použitelné, mohou zdobit okna, kachličky v koupelně, skleněnou výplň u dveří nebo stínítko na lampě, plast a další pevné podklady. S pomocí pevné folie můžete vytvořit zajímavý obrázek také do prostoru.
52,00 Kč
ks